۰۹ دی ۹۶

التهاب

بوی ناآرامی و خون می‌آید. نمی‌دانم درین هیر و بیر، تبلیغات شدید و غلیظ 9 دی دیگر برای چه بود؟ کاش همه آرام باشند. کاش سیما هیزم بر آتش نریزد. کاش مردم خوددار باشند...

پ.ن
ظاهرا طبق دستور معاون سیما پخش مستند بصیرتی! و البته یکسویه نگر «خارج از دید» متوقف شد. جای تقدیر دارد. کاش حکومت این گونه عقلانیت‌ها را در غالب اوقات عرضه می‌داشت، نه موقتی و در مواقع اضطرار!
مستند خارج از دید بسیار عالی بود و بنده هر قسمت را بیش از ده بار دیده ام.
حقیقت تلخه جناب
دولت باید جلوگیری کند از اعتراضات (بهبود وضع مالی ) تا پخش یک مستند اینقدر مهم به نظر جنابتان نرسد.
ولیعصر تی وی
سلام
دولت باید رسیدگی کند اما فقط بحث دولت نیست. بقیه ارکان حکومت هم باید به رفع ایرادات و مفاسد بپردازند. جلوی حیف و میلها باید گرفته شود. امسال برای اولین بودجه نهادها و موسساتی که هیچ سودی برای مردم ندارند منتشر شد. اگر حکومت مردمی باشه قاعدتا باید این ریخت و پاشها لغو شود. پول این مردم بیچاره هرج گسترش حرکتهای انقلابی و حمایت از فرقه های تروریستی کشوزهای همسایه نشود. واقعا گفتن اینها انقدر بدیهی است که ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه...قوه قضاییه باید واقعا بدنبال رفع فساد باشد و تبعض را کنار بکذارد. ازادی بیان باید در مملکت رسمیت پیدا کنه. وقتی فضا بسته باشه چنین اغتشاشهایی رخ میده.مخصوصا اون بالایی که 28 ساله به هیچکس پاسخگو نیست باید تجدید نظر جدی کنه وگرنه هیچ بعید نیست سرنوشت پهلوی در انتظارش باشه...

عالی بودنش نظر شماست و البته محترمه. بخشی لز مردم که عده شون کم نیست هم این مستند رو یکسویه ارزیابی میکنن. اثری که همه واقعیتها رو نگفته و کاملا سعی کرده جور دیگری واقعیتها رو نشون بده. نمیخوام باهاتون بحث کنم. فقط میگم که لغو پخشش کار عاقلانه ای بود.


سوال بنده از شما در مورد اغتشاشات این است 
واقعا به نظر شما اغتشاشات و آتش زدن پرچم ایران کار مردم ایران بود؟؟؟
چهار سال پیش که هر مشکلی پیش می آمد میگفتند مشکل دولت اصول گراست . حال که دولت اصلاحات آمده پس چرا جوابگوی نیازهای اولیه مردم نیست ؟
اگر مردم رای داده اند پس توقع هم دارند.
امام صادق (ع) : این کار (قیام امام زمان) رخ نخواهد داد،تا زمانی که هر گروه و دسته ای حکومت بر مردم را به دست گیرد تا نگوید : اگر حاکم میشدیم، عدالت را می گسترانیدیم.
در آستانه روز جمعه هیچ آرزویی به غیر از فرج آقا صاحب الزمان نداریم.
تا صفحه اول همه سایت ها این مطلب باشد.
قائم آل محمد ظهور کرد
بنده هم علاقه ای به بحث با جنابتان ندارم چون بعد از این مدت سالی که از خدا عمر گرفته ام یاد گرفته ام که زمانم را خرج تفهیم و توجیه اشخاصی که نمیخواهند صراط مستقیم را درک کنند صرف کنم.
یا علی
valiasr.tv
 
اتش زننده ایرانی بوده لابد، ولی کارش صد در صد غلط بود
...
خوش امدید

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.